Numara sorgulama

Gün içerisinde pek çok kişiye ulaşmak ya da bizleri arayan kişileri öğrenmek zorunda kalabiliriz. Bizleri arayan kişilerin kim olduğunu ve ya aradığımız kişilere nasıl ulaşacağımızı ise bilmediğimiz zamanlarda işte şu yolları deneyebiliriz:

  1. Bizi arayan numaraların kime ait olduğunu öğrenmek istersek, 118 60 numarasını arayarak numaradan isim ve ya isimden numara sorgulaması yapılabilmektedir. Ayrıca internet üzerinden numara sorgulama sayfalarının yardımıyla sorgulamada bulunulabilmektedir.
  2. Herhangi bir şebekeye ait olan numaramızı arayan birini sorgulamak istersek bizi arayan numaranın hangi şebekeye ait olduğunu öğrenmek yeterlidir. Bilinmeyen numaralara ait bilgiler edinmek için şebekelere numarayı yazıp mesaj atarak kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Hattınızdan şebekenizin belirlediği bilinmeyen numaralara ait arama kodunu kullanarak Müşteri Hizmetlerinden numara sorgulama talebinde bulunabilirsiniz.
  3. İnternet üzerinden şebekenize ait siteler aracılığıyla bilinmeyen numarayı yazarak kime ait olduğunu düşük bir ücret karşılığında öğrenebilirsiniz.

Bilinmeyen numaralar

Numara sorgulama işlemlerinde bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu bulamadığınız durumlarda Adliyeler üzerinden özel arama izni ile numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Ayrıca bilinmeyen numaralar için işlemler her şebekede ayrı ayrı şekillerde yapıldığı için internet üzerinden ve ya şebekelere ait bayilerden nasıl sorgulama yapılacağı öğrenilebilmektedir. Numara sorgulama işlemleri hakkında ayrıca aklınıza takılan soruları 118 70 numarasını arayarak ya da şebekenize ait bir bayiye giderek cevaplandırabilirsiniz. Sizler için şebekelerin numara sorgulama sistemlerini aşağıya ekledik.

Turkcell numara sorgulama

Turkcell numaralarda tanımadığınız bir kişi sizi aradığınızda düşünmenize gerek kalmadan bu servisi kullanarak kim olduğunu ya da merak ettiğiniz bir kişinin numarasını öğrenebilirsiniz.

Turkcell Numara Sorgulama için Tıklayınız!

Numara sorgulama değil de Turkcell fatura sorgulama servisi hakkında bilgi almak isterseniz diğer yazımızdan da bilgi alabilirsiniz.

Tanımadığınız size arayan Avea numaralarının kimin olduğu ve aramak istediğiniz kişilerin numaralarına ulaşmanızı sağlayacak olan sisteme aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Avea Numara Sorgulama için Tıklayınız!

Vodafone numara sorgulama

Bilinmeyen bir Vodafone numarası sizi aradığında  kim olduğunu öğrenmek ve tanımadığınız bu kişinin bazı kişisel bilgilerine ulaşabileceğiniz sisteme ulaşmak için tıklayınız.

Vodafone Numara Sorgulama için Tıklayınız!

Numara sorgulama değil de aradığınız Vodafone fatura sorgulama servisi ise borç ve Vodafone faturaları hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Avea numara sorgulama

Avea için detaylı numara sorgulama hakkında bilgileri Resmi Avea sitesinden alabilirsiniz.

Avea Numara Sorgulama için Tıklayınız!

Avea numara sorgulama değil de Avea fatura sorgulama hakkında bilgi edinmek isterseniz sitemizde ki Avea için oluşturulmul fatura sayfamızdan detayları edinebilirsiniz.

İsimden numara sorgulama

Numara sorgulama işlemlerinde önceden tanıdığınız ancak bir türlü ulaşamadığınız insanların isimlerini ve soy isimlerini vererek sevdiklerinizle konuşma imkânı bulabileceğiniz faydalı bir sistemdir. Numarası sorgulanan kişinin bulunabilmesi için numarasının bilinmeyen numaralara kayıtlı olması gerekir. Kaydı olamayan numaralar bilinmeyen numaralarda görünemeyebilir. Numara sorgulama işlemleri hakkında daha fazla bilgi almak için en yakın telefon bayisine ve ya Türk Telekom şirketine başvurarak geniş bir bilgi edinebilirsiniz. Sitemizde isimden numara sorgulama ve numaradan isim sorgulama olarak bu konu hakkında iki farklı yazı yayınlanmıştır.

İsimden Numara Sorgulama için Tıklayınız!

4 Yorum

Yorum Yapın
  1. Bilgi için teşekkür ederim. Bence turkcell bu anlamda en iyi ve uygun fiyata hizmet veren operatör. Sorgulama 1,49 Tl ama diğer operatörleri aradığınızda çok daha fazla ödüyorsunuz zaten bekletmelerinden.

  2. Ücretsiz numara sorgulama işlemini yapmaya çalıştım fakat başarılı olamadım. Daha fazla kapsam ya da video eklermisiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir