Turkcell fatura sorgulama

Turkcell fatura sorgulama işleminden önce Turkcell hakkında konuşmak gereği duydum. Milyonlarca kullanıcısı bulunan Turkcell, yeni kampanyaları ve oluşturduğu müşteri hizmetleri ile kalitesini arttırmaktadır. Yaptığı konuşma, sms veya internet paket kampanyaları veya tarifeleri ile de vatandaşları kendisine çekmektedir. Bireysel kişilerin yada kurumsal firmaların büyük takdirini kazanan Turkcell, online müşteri hizmetleri servisi ile tüm sorulara veya sorunlara cevap aramaktadır.

TC ile isimden Turkcell fatura sorgulama ve ödeme

Turkcell fatura sorgulama ve ödeme işlemlerinizi aşağıdaki butona tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Tıkladığınız zaman sizden TC numaranızı (Bilmiyorsanız TC kimlik no sorgulama sayfamızı inceleyiniz) girmenizi ve hemen altında da GSM numaranızı ya da ad soyad bilgilerinizi girmenizi isteyecektir. Bilgilerinizi girdikten sonra güvenlik kodunu da girerek fatura borcumu sorgula diyerek işleminizi tamamlayabilirsiniz.

TC ile İsimden Turkcell Fatura Sorgulama ve Ödeme için Tıklayınız!

Turkcell şifre ile fatura sorgulama

Turkcell fatura sorgulama işlemi için yapılması gereken ilk önce Turkcell’in resmi internet sitesi olan  adresine girmek ve hesabınıza giriş yapmaktır. Daha sonra ana menü üzerinden kişisel olarak ayrılmış “Hesabım” seçeneğine tıklayarak “Faturalarım” sistemine girmeniz gerekmektedir. Ekranınıza gelecek sistem üzerinden fatura bilgilerinizi öğrenebilir veya kullanım detaylarınızı inceleyebilirsiniz. Turkcell fatura sorgulama işleminden sonra da sadece faturanızı ödemek için “Faturalarım” seçeneği altından “Fatura Ödeme” sistemine girmeniz gerekmektedir. Sistemde karşınıza ödenmiş veya ödenmemiş faturalarınız çıkacaktır. Ödemek istediğiniz faturayı seçmek için ise faturanızın sağ tarafında bulunan kutucuğu işaretlemeniz yeterli olacaktır. Daha sonra yapılması gereken son işlem ise “Ödeme Detayları” seçeneği altından kredi kartınız ile ödeme yapmak olacaktır. Bu sistem sayesinde Turkcell fatura sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Turkcell Şifre ile Fatura Sorgulama ve Ödeme için Tıklayınız!

Turkcell Superonline internet faturası sorgulama

Turkcell fatura sorgulama işlemi için Turkcell’in Online Müşteri Hizmetleri bölümüne girebilmek için müşteri numarası, telefon numarası, e-posta, ADSL veya ses hizmet numara bilgisinden birini ve şifrenizi girmek yeterli olacaktır. Şifrenizi yada müşteri hizmetleri numaranızı bilmiyorsanız internet sitesi üzerinden yardım seçeneğini tıkladıktan sonra cep telefonunuza yada e-posta adresinize müşteri numaranızın veya şifrenizin gelmesini sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra sms yolu ile sadece şifrenizi öğrenmek için ya da sadece müşteri numaranızı öğrenmek istiyorsanız kısa mesaj yardımı ile 2220’ye SMS gönderebilirsiniz. 2220’ye yolladığınız mesaj için 1 SMS hakkınız kullanılmış olmaktadır. Bunun haricinde de sadece müşteri numaranız, fatura bilginizin sol üst köşesinde yazmaktadır.

Genellikle Turkcell fatura sorgulama sistemi üzerinde belirtilen bilgiler arasında müşteri numarası 8 haneli, cep telefonu numarası 10 haneli, e-posta adresi en fazla 50 karakter ve ADSL veya ses hizmet numarası da 10 haneli olmaktadır.

Turkcell Superonline İnternet Faturası Sorgulama için Tıklayınız!

Diğer operatörleri kullanıyorsanız; Vodafone fatura sorgulama, Avea fatura sorgulama sayfalarımızdan diğer operatörlerde faturaların sorgulanması işlemleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Sms ile Vodafone fatura sorgulama, Sms ile Avea hat sahipleri için fatura sorgulama işlemleri gibi tüm detaylar sayfalarda verilmiştir.

Farklı operatorler için zaman zaman ip sorgulama yaparak ip adresi bilginizi öğrenmek isteyebilirsiniz. Bunun için ip sorgulama sayfamızı inceleyebilirsiniz.

16 Yorum

Yorum Yapın
  1. Ya arkadaş bu turkcell ilginç bir firma. Az önce sorguladım bir sıkıntı var. Müşteri hizmetlerine ulaşayım hemen bari.

  2. İlk hattımı Turkcell ‘den almıştım ve o da son oldu zaten. Turkcell ‘in kalitesinden yana problem olmayabilir ama müşteri hizmetleri ve fiyatları bakımından bence o kadar da kusursuz değil.

  3. Turkcell faturaları diğer operatörlere göre yüksek olsa da bence aldığı parayı sonuna kadar hak eden bir firma.

  4. faturalı hattımı 2 ay oldu aldım ilk fatura 32 tl 2. fatura 37tl toplasan 10 dakika görüşmedim bunasıl bifatura anlamadım.

    • Merhaba İsmail bey. Konu hakkında detaylı fatura isteyebiliyorsunuz. Bu konuda Turkcell müşteri hizmetlerine talebinizi iletebilir, dilerseniz online işlemlere girerek kendiniz de gerekli kontrolleri yapıp Turkcell’e fatura tutarı için itirazda bulunabilirsiniz.

  5. Merhaba. Turkcell fatura sorgulama işlemimi sayenizde problemsiz yaptım. Verdiğiniz hizmet için çok teşekkürler.

  6. 530074**81 nolu data hattımı 25.03.2016 tarihinde iptal ettirmeme rağmen ve şirketi defalarca ikaz etmeme rağmen turkcell telefon hattıma iki ayda bir (mesala bu ay 11 .10 .2016 da miktarı belirtilmiyen) odeme talimatı geliyor

  7. 3 kere aradım fatura yatırmak için. Toplamda 20 dk dan fazla hatta kaldım. Beklemekten yoruldugum yetmiyor gibi. Birde sistemden düşürüldüm iyi mi? :((

  8. Bence ek olarak türkcell fatura ödeme ve türkcell fatura sorgulama olarak sadece tel numarası girerek işlem yapılan kısımda eklenmeli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir