Vodafone fatura sorgulama

Son yılların en önemli çıkışlarından yapan ve büyük bir kitleyi etkisi altına alarak yaptığı kampanyalar ile vatandaşların beğenisi kazanan Vodafone’nun bir diğer önemli özelliği de internet, telefon veya Vodafone’nun şubelerinden faturanızı öğrenebilme imkanıdır.

Aylık olarak kesilen faturalar için o döneme ait ne kadar harcama yapmışsanız onu ödediğiniz vodafone fatura sorgulama işleminde isterseniz Vodafone’nun resmi internet sitesi üzerinden veya e-mail, posta, sms, arama gibi iletişim araçları ile de faturanızı öğrenebilirsiniz. Böylelikle Vodafone fatura sorgulama işlemleri her açıdan vatandaşlara büyük kolaylık sağlamaktadır.

İnternet üzerinden Vodafone fatura borç sorgulama

Vodafone sitesi vodafone fatura sorgulama işlemi için de bir takım düzenlemeler yapmıştır. Öncelikle Vodafone’nun resmi internet sitesine giriş yapabilmek için online self servisine giriş yapmak gereklidir. Bu sisteme giriş yapmak için ise telefon numaranız ile size verilen şifrenin girilmesi gerekmektedir. Şifrenizi bilmiyorsanız sms yolu ile “S” yazıp 7000’e göndererek şifrenizi ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Daha sonra fatura işlemleri üzerinden fatura görüntüleme sayfasını seçtikten sonra önünüze ödenmiş veya ödenmemiş iki ayrı sekme çıkacaktır. Bu sistem üzerinde son 6 aya ait faturalarınızı öğrenebilirsiniz. Ayrıca kredi kartı kullanıyorsanız internet üzerinden faturanızı hemen ödeyebilirsiniz. Size sunulan son 6 aya ait faturalarınıza ise tek tek bakabilirsiniz. Sadece internet üzerinden vodafone fatura borç sorgulama işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Vodafone borç sorgulama, faturanızı görüntüleme işlemini yapmak için alt bölümdeki bağlantıları kullanabilirsiniz.

Online Vodafone Fatura Sorgulamak için Tıklayın! T.C Kimlik No ile Vodafone Fatura Sorgulamak için Tıklayın!

Konuşma, SMS veya e-mail yolu ile Vodafone fatura borcu sorgulama

Vodafone fatura sorgulama işlemi için sadece internete girmek gerekmemektedir. İstediğiniz zaman Vodafone’nun diğer bir servisi olan 7071’yi arayarak aylık kesilen fatura miktarınızı ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz.

Faturanızın evinize posta ile gelmesini istemiyorsanız yine Vodafone’nun online self servis hizmeti aracılığı ile sadece e-mailinize gelmenizi sağlayabilirsiniz.

SMS yolu ile de son kesilen fatura miktarınızı öğrenmek için “FATURA” yazıp 7001’e veya güncel fatura bilgileriniz için “GUNCEL” yazıp yine 7001’e yollarak fatura bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Diğer operatörleri kullanıyorsanız sorgulama işlemi için diğer sorgulamaları inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir