Avea fatura sorgulama

Avea fatura sorgulama sistemi internet üzerinden olduğu gibi sms yolu ile de yapılmaktadır. Avea servisi kullanıcılarına yardımcı olabilmek adına bir de online işlemler servisi açmaktadır. Bu servis üzerinden hattınız ve faturalarınız en başta olmak üzere birçok konuyu sorabilir veya sorunlarınıza yardımcı olmak adına kullanabilirsiniz.

Online İşlemler ile Avea fatura borcu sorgulama

Avea fatura sorgulama sistemi üzerinden kullandığınız hattınızın en güncel faturasını öğrenmek istiyorsanız Avea’nın resmi internet sitesi olan www.avea.com.tr adresine girmeniz gerekmektedir.  Avea Online İşlemler sistemi üzerinden telefon numaranız ve şifre bilgilerinizi girdikten sonra gönder butonuna bastığınız zaman sisteme giriş yapabilirsiniz. Şifrenizi hatırlamıyor veya yenilemek istiyorsanız telefonunuzdan *952# yazıp yollamanız yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra Online İşlemler sayfasına mobil imza sistemi ile de giriş yapabilirsiniz.

Avea borç sorgulamak için alt bölümdeki bağlantıdan yararlanabilirsiniz.

Online Avea Fatura Sorgulamak için Tıklayınız!

Avea Online İşlemlerin yanı sıra Avea fatura sorgulama işlemi için Avea Müşteri Hizmetleri servisinden de yararlanabilirsiniz. Eğer hattınız avea ise 500’ü diğer operatörler veya sabit hat üzerinden de 444 1 500’ü arayarak sesli yanıt sistemi üzerinden fatura bilgilerinize ulaşabilirsiniz.

SMS ile Avea fatura ve borç sorgulama

Avea fatura borç sorgulama sisteminin kolay özelliklerinden biri de kısa mesaj yolu ile bilgilerinizin anında cep telefonunuza gelmesidir. Bu işlem için yapılması gereken de cep telefonunuzun kısa mesaj bölümünden “GUNCEL” yazısını tuşlayarak 5555’e göndermektir. Bu bilginin haricinde ise cep telefonunuzun tuş bölümünden *100#’yi tuşlayarak da Avea fatura sorgulama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistem üzerinden konuşma ve sms ile ilgili kullanımızın son 6 saatlik faturalanmamış bilgilerini öğrenebilirsiniz. Bu sms yolu ile servis hizmetinden sadece faturalı hatlar yararlanabilmekte ve alınan bedel ise 0,99 TL’dir. Her zaman güncel olan bu servis ile borç bilgilerinizi her an öğrenme imkanına sahip olabilirsiniz.

Bunun yanısıra diğer operatörleri kullanıyorsanız Turkcell fatura sorgulama, Vodafone fatura sorgulama sayfalarımızı inceleyebilirsiniz.

 

2 Yorum

Yorum Yapın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir