TTNET kota sorgulama

İnternet kullanımının giderek arttığı günümüzde herkesin kotalı ve ya kotasız bir internet paketi sahibi olması ihtiyaç haline gelmiştir. İhtiyaçlardan doğan yönelimlere en güzel şekilde cevap vermeye çalışan hizmetlerden biri olan TTNET internet hizmetleri ise pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. İnternet hizmetlerinde kotalı olsun olmasın herkese uygun seçenekler sunan TTNET internet hizmetlerinde müşterilere sunulan ayrıcalıklardan bir olan TTNET kota sorgulama işlemleri oldukça cazip avantajlar sunmaktadır.İnternet sahibi biri iseniz TTNET kota sorgulama hizmetleri sayesinde kotanızın ne kadar olduğunu öğrenmek çok kolay olacaktır. TTNET kota sorgulama hizmetlerinde hangi yolları deneyebileceğinizi ise şöyle sıralayabiliriz:

TTNET kota sorgulama işleminin adım adım yapılışı

 1. TTNET kota sorgulama işlemlerinde bulunmak için size ne yakın firmanın bayisine giderek kotanızın ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz. Ayrıca kotanız ve internetiniz hakkında aklınıza takılan pek çok şeyi de bayilerdeki yetkili kişilere sorabilirsiniz.
 2. Firma ile anlaşmalı yan bayiliklere ve ödeme merkezlerine de giderek TTNET kota sorgulama işlemleri yaptırabilirsiniz.
 3. TTNET kota sorgulama için müşteri hizmetlerini arayarak kotanızın ne kadar olduğunu öğrenebilir ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.
 4. Kota sorgulamaları için internet bağlantınız ve size ait bir TTNET şifrenizin olması gerekir.Firmanın sunmuş olduğu imkânlardan biri de bayilere gidemeyecek kadar yoğun olan ve ya imkânı olmayan kişiler için internet sitesi üzerinden TTNET şifresini girerek kalan kota bilgilerinize erişebilirsiniz.
TTNET Kota Sorgulama için Tıklayınız!

TTNET kota sorgulama işlemlerinde herhangi bir sorunla karşılaştığınızda TTNET bayilerine ya da müşteri Hizmetlerine başvurmak gerekir. Firmanın sunmuş olduğu hizmetlerden biri de adsl olarak kullanabileceğiniz internetin bir kısmını telefonunuza da yükleyerek hem evde hem dışarıda internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Son dönem hizmetlerden olan bu sistemde kota sorgulamasını telefonunuzdan da kolaylıkla yapabilirsiniz.

23 Yorum

Yorum Yapın
 1. İnterneti ilk kullanmaya başladığımızda ”kota” diye bir durumun farkındaydık ama o zaman ki tecrübesizliğimiz ve bilmezliğimiz yüzünden kotayı aştık mı aşmadık mı tedirginliği ile interneti kullanamazdık. Sonradan tabi kotayı takip edeceğimiz bir sistem olduğunu öğrendik. Artık daha rahat kullanıyoruz 🙂

 2. Ahh tt-net ahh.
  Her gün ne kadar kızsak da, kullanmaya devam ediyoruz.
  En azından kota fazla gitmese de, bir de yavaş internet kullanmak zorunda kalmasak.

  • Aynı dertten bizlerde muzdaribiz Murat bey. Tamamen kotasız olarak var fakat fiyatları çok yüksek. Umarız zamanla bir çözüm bulunur buna.

  • Engin Bey TTNET’in daha hızlı mbit değerleri veren paketlerine ya da fiber paketlerine göz attınız mı? Fiber desteği bulunduğunuz bölgede varsa hız olarak çok farkedecektir.

 3. Ben bukadar yavaş bir internet görmedim league of legends oynayipta ttnetli olanlar anlar beni bi çare bulun lütfen boşuna para vermeyelim yazık …

 4. Sözde sınırsız internet ve bir numara . Adil kullanım kotası var ve 75 gb . Onuda geçtim resmen 60 tl ödeyerek yavaş sınırlı olan bir internete para ödüyoruz . En baştan bunlar söylenseydi saçma bir hizmet veren kurumla taahhüt imzalamazdım . Teşekkürler sadece 6 bölüm breaking bad izlenmesiyle SINIRSIZ internetin kotasının bitmesini ve yavaşlamasını sağlayan TTNET ağ mühendisleri.

 5. interneti ilk aldığımızda internet çok hızlıydı. Bi kaç sene sonra internet hhabire yavaşlamaya başladı. İnternet yenilendikten sonra bakıyoruz kota aşmış diyor çok saçma. Videolara giremiyorum. Arkadaşım ttnetten yeni internet aldı onla 3 laptop online oyun oynarken çok hızlı bizim internetle 3 kişi online oyun oynarken kasıyo. Bu ttnet te birşey var ne kadar hızı yukseltsekte aynısı oluyor. İnternet alıcaksanız ttnet almayın başlarda güzel ama bir süre sonra sıkıntı.

 6. Bu şirket zenginleşmiş müşteri derdini dinlememek için verdiği numaraları bile bakmıyor telefon ediyoruz karşınızda bir muatap bulamıyorsunuz derdini dinleyecek bu saat itibarı ile 1 saat 30 dakikadır verdikleri 4441444 lü numarayı ulaşamıyorum yarın ilk işim borcumu ödeyip ev ve internetimi hemen kapattıracağım madem müşteri derdi dinlemeyecekler telefonları çalmasın artık rahat rahat otursunlar

 7. Size Önerim Bulunduğunuz Konumdakı Alt Yapısı Olan İnterneti Almak [[ Not: Eğer Uydunet Varsa Almanızı Öneririm Ben Su Anda Uydunet Kullanıyorum Ve Gayet Memnunum : ) ]]

 8. Evde adsle bağlanan tek cihaz benim bilgisayar ve çok çok çok kötü. Video izlerken bile takılıyor, bir sayfanın yüklenmesi büyük sabır istiyor. Ben kesinlikle ttneti kapatacağım. Sizler de yapın lütfen. Alt tarafı internet verecek onu bile beceremiyorlar.

 9. 28 Aralık 2016 ttkota sorguluyorum bir haftadır giremiyorum çaresiz kaldım yardımcı OLUR MUSUNUZ
  cevabınıza teşekkürler.

 10. Evde bi pc iki telefon interneti kullanıyoruz ama yavaşlıktan bıktım usandım. 10 yıllık kullanıcıyım böyle rezil bi yönetiliş görmedim. en kısa sürede diğer seçenekleri uygulamaya geçeceğim

 11. sözde adil kullanım 100 gb oldu ama ayın 14ünde geçtiniz diye yazı çıkıyor.Gerçektende geçip geçmediğimizi nerden bileceğiz bunu anlamanın bir yolu var mı?yani ne indirmişizde 100 gb geçmişiz diye ayrıntılı bilgi alabiliyor muyuz acaba? Ayrıca video izlerken sürekli bir anlık duraklamalar oluyor

 12. ttnet ilk zamanlar süper ötesi birşeydi ama şu son 2 ay illalah ettirdi beni kotam 8mps den 3 mpseye düştünde yinede şahane oyun oynanıyordu hatta tek seferde 4 karekter bırden acabılıyordum onlayn oyunumda ama şimdi tek karekteri bile zor oynayabiliyorum sebebine baktım 3mps den şimdide daha asalara cekmısler kotayı 3000 megabit felan diyor kardeşim ben oyun oynamak için balattım bu neti oyunumu oynayamıcaksam ne yapim ttnt’i boşuna neden para ödimki en kısa zamanda çaresini bekliyorum sabır denen bişe kalmadı yoksa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir