TTNET fatura sorgulama

TTNET fatura sorgulama sistemi ile faturalarınızı çok kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler TTNET hesap numaranız, hizmet numaranız veya internetinizin bağlı olduğu hizmet numaranızı vermektedir. Bu bilgileriniz ile TTNET fatura sorgulama sistemi üzerinden faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Güvenli bir ortam için gerçekleştirilen uluslararası şifreleme yöntemi ile faturalarınızı gönül rahatlığı ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca fatura işlemlerinizi de TTNET Online İşlem Merkezi üzerinden takip edebilirsiniz. Bu sisteme girebilmek için TTNET Tek şifrenizi bilmeniz gerekmektedir. TTNET Tek şifreyi almak için TTNET’in modemine girdiğiniz kullanıcı adı ve şifre yeterli olmaktadır. Kullanıcı adı ve şifrenizi bilmiyorsanız TTNET’in müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Telefonla TTNET fatura sorgulama işlemi için ise 444 0 375 numaralı müşteri hizmetlerinizi arayarak faturanızı öğrenebilirsiniz.  TTNET fatura sorgulama işlemini öğrenmek istiyorsanız Türk Telekom müdürlüklerine dilekçe vererek de şifrenizi öğrenebilir ve faturanızı sorgulatabilirsiniz.

Kredi kartı ile TTNET fatura ödeme

İnternet üzerinden kredi kartı ile ödeme yapabilmek için TTNET mobil abonesiyseniz ve internet hizmetini de kullanıyorsanız “TTNET Hesap No” seçeneğini tıklayarak, karşınıza çıkan alana “Hesap No” yazarak ödemenizi yapabilirsiniz. Yalnızca TTNET mobil abonesiyseniz yapmanız gereken “TTNET Mobil No” seçeneğine tıklayarak, TTNET mobil numarasını başına sıfır koymadan ilgili alana yazarak ödemenizi yapabilirsiniz.

Anlaşmalı Bankalar ile TTNET fatura ödeme

TTNET’in e-fatura sistemi ve müşteri hizmetlerinden her zaman faydalanabilirsiniz. TTNET fatura sorgulama sistemi için de TTNET adsl borç ve fatura sorgulama işlemini seçebilir ve istek ile şikayetlerinizi iletebilirsiniz. TTNET fatura sorgulama sisteminin yanı sıra anlaşmalı bulunduğu bankalar aracılığı ile ödeme yapılmaktadır. İşte o bankalardan bazıları:

  • İş Bankası
  • Yapı Kredi Bankası
  • Garanti Bankası
  • FinansBank
  • Ziraat Bankası
  • HSBS
  • VakıfBank
  • ŞekerBank
  • Albaraka Türk

Bunun yanısıra TTNET faturanızı değilde TTNET kota sorgulama işlemini de sitemizden yapabilirsiniz. Farklı Servis Sağlayıcılar ile ilgili kota sorgulama işlemleriniz için de ayrı bir sayfamız bulunmaktadır. TTNET kullananlar için ip adresi sorgulama yazımızdan da dilerseniz ipnizi sorgulayabilirsiniz.

Farklı fatura sorgulama sayfalarımız:

Yorumlar

Yorum Yapın
  1. ttnet tam 2 aydir internet kopuk..Destek sorunu çözmüyor..efendim sahada arıza varmış.Ama fatura tıkır tıkır çalışıyor sorun yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir